Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apygardos teismas
lt
En

Ekskursijos teisme

Informacija atnaujinta 2024-01-31 14:05:30

EKSKURSIJOS MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS, VISUOMENEI

 

Kviečiame apsilankyti ekskursijoje Panevėžio apygardos teisme. Ekskursijos metu pasakojame apie teismo veiklą, teisininko profesiją, supažindiname su teismo rūmų patalpomis: posėdžių salėmis, teismo archyvu, raštine. Demonstruojame edukacinius filmukus apie bylų nagrinėjimą, teisėjo darbą, teismų sistemą, liudytojo rolę, kt.   

 

Susitikimuose su ekskursijos dalyviais visada dalyvauja teisėjas. Jis pasakoja apie savo darbą, teisingumo vykdymą, atsakinėja į klausimus.  

  

Kai apsilankymas skirtas moksleivių profesiniam orientavimui, apie savo darbą pasakoja įvairūs teismo darbuotojai: teisėjas, teisėjo padėjėjas, posėdžių sekretorius, archyvaras, ryšių su visuomene specialistas, psichologas, kt. 

 

Jei moksleiviai yra 16 metų ir vyresni, galima suplanuoti baudžiamosios ar civilinės bylos teismo posėdžio stebėjimą „gyvai“.

 

 

Dėl apsilankymo teisme prašome skambinti teismo pirmininko padėjėjai (ryšiams su visuomene ir žiniasklaida) Jolitai Gudelienei tel. (8 45) 45 45 55 arba siųsti užklausą el. paštu jolita.gudeliene@teismas.lt