Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Panevėžio apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Kviečiame registruotis žiniasklaidos atstovus, norinčius klausytis N. Venckienės bylos nagrinėjimo

2020-05-21

Informuojame, kad Panevėžio apygardos teisme gegužės 25 d. 9 val. vyks posėdis baudžiamojoje byloje, kurioje N. Venckienė kaltinama dėl trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, smūgių sudavimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo.

 

Šiuo metu teisme palaipsniui atnaujinamuose žodiniuose procesuose, siekiant užtikrinti posėdžio dalyvių, teismo personalo saugumą, teismo posėdyje dalyvauti kviečiami tik teismo šaukiami asmenys, kad posėdžio dalyviams būtų užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, o atstumas tarp asmenų būtų ne mažesnis nei 2 metrai.

 

Tačiau, suprasdamas, kad viešumas yra vienas iš teismo darbo prioritetų bei tai, kad ši baudžiamoji byla kelia didelį visuomenės ir žiniasklaidos atstovų susidomėjimą, Panevėžio apygardos teismas sudarys galimybę žiniasklaidos atstovams klausytis bylos nagrinėjimo jiems specialiai paruoštoje atskiroje posėdžių salėje.

 

Norinčius pasinaudoti šia galimybe žiniasklaidos atstovus kviečiame registruotis iki gegužės 25 d. 8 val. teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene ir žiniasklaida elektroniniu paštu jolita.gudeliene@teismas.lt. Atkreipiame dėmesį, kad dėl karantino sąlygų vietų skaičius salėje yra ribotas.

 

Maloniai prašome vaizdo operatorių nusifilmuoti vaizdo medžiagą prie teismo, nes patekti į posėdžių salę galimybės nebus.

 

Primename, kad visi į teismą ateinantys asmenys privalo dėvėti veido apsaugines priemones, esant galimybei – vienkartines pirštines.

 

Cituojant arba kitaip platinat šią informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Jolita Gudelienė

Panevėžio apygardos teismo pirmininko

padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Tel. (8 45) 45 45 55

www.pat.teismas.lt

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Naujienų prenumerata

Kontaktai žiniasklaidai

Teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Jolita Gudelienė

Tel. (8 45) 454 555

El. p. jolita.gudeliene@teismas.lt